Jsme oficiální prodejci v ČR

Cena od Cena do


Cena
Název
Dostupnost

JUST CAVALLI je módní značka, nesoucí jméno Roberta Cavalliho, světově známého módního návrháře. Hodinky a šperky Just Cavalli jsou výjimečné, extravagantní a přitahují pozornost pro svou originalitu zpracování a nevšednost.

Náušnice Just Cavalli SCEL03 Dámské náušnice Just Cavalli jsou vyrobené z ušlechtilé oceli, zdobené krystaly. Celková délka 7cm, zapínání na puzetu.
Náramek Just Cavalli SCEL02 Dámský náramek Just Cavalli je vyrobeny z ušlechtilé oceli, osázen krystaly. Celková délka 25 cm.
Náhrdelník Just Cavalli Sahara SCOU04 Dámské náhrdelník Just Cavalli z kolekce Sahara je vyroben z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Délka je 70 cm, rozměry přívěšku 5,3 x 4 cm.
Prsten Just Cavalli Sahara SCOU06 Prsten Just Cavalli z kolekce Sahara je vyroben z ušlechtié oceli se zlatou PVD úpravou. Prsten je výrazný, tvořen motivem pokrouceného hada, typickým pro šperky Just Cavalli. Skladem ve vel. 54.
Náramek Just Cavalli Infinity SCHX07 Dámský náramek Just Cavalli z kolekce Infinity je vyroben z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou, lesklý. Je tvořen šesti pevnými kroužky spojenými v jednom místě spojnicí s přívěškem s logem Just…
Náhrdelník Just Cavalli Infinity SCHX08 Náhrdelník Just Cavalli z kolekce Infinity je vyroben z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Délka 80 cm,  Přívěšek je tvořen pěti kruhy a znakem Just Cavalli. Průměr přívěšku je 4cm.
Náhrdelník Just Cavalli SCER01 Extravagantní náhrdelník Just Cavalli z kolekce Nature. Je vyroben z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou. Pro celou kolekci Nature je charakteristické použití pryskyřice s tzv. želvím efektem.…
Náhrdelník Just Cavalli WNE02 Dámský náhrdelník Just Cavalli z kolekce Monogram je vyroben z ušlechtilé oceli. Přívěsek je osázen křišťály. Délka řetízku je 75cm, průměr přívěsku je 3,2 cm.
Náhrdelník Just Cavalli SCYZ02 Dámský náhrdelník Just Cavalli z kolekce Just Rich je vyroben z ušlechtilé oceli. Přívěsky jsou osázeny křišťály. Délka řetízku je 40+3cm.
Náušnice Just Cavalli SCHX15 Dámské náušnice Just Cavalli z kolekce Infinity jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli kombinované růžovým PVD zlacením. Průměr náušnic je 3,3cm. Zapínání je na puzetku.
Náušnice Just Cavalli SCRW04 Dámské náušnice Just Cavalli z kolekce Rolly jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli s křišťály. Délka náušnic je 4,5cm.
Náhrdelník Just Cavalli SCNB07 Náhrdelník Just Cavalli z řady Groumette, vyrobeny z ušlechtilé oceli, zlacení PVD, délka řetízku 56 + 3 cm. Délka přívěsku je 5 cm.
Vybírejte podle značky

Tovar zasielame aj na Slovensko.


Pri nákupe nad € 74 je doprava zadarmo.